Громадська організація
«ГЕНЕРУЮЧА ПЛАТФОРМА ДОБРОБУД»

Логотип

Органічний комплекс Гумохітон

Фахівцями нашої компанії протягом 5 років розроблялася лінія 100% органічних добрив «Гумохітон»

Щорічне та надмірне внесення до ґрунту синтетичних препаратів та NPK веде до закислення ґрунту, порушення гормонального та біохімічного балансу у ґрунті та у рослин. Родючість ґрунтів з кожним роком падає і доводиться вносити все більше різноманітних добрив, які засвоюються рослинами тільки на 1/4 частину, а добрива, що залишилися, не розклалися і не перероблені ґрунтовими мікроорганізмами, забруднюють ґрунт, вимиваються дощовими та ґрунтовими водами. Таке екологічне забруднення діють на людину, що погіршує довкілля, питну воду.

За унікальною технологією швидкої гумифікації та холодної екстракції нами отримані препарати з високим спектром макро і мікроелементів, що містяться, для вирощування зернових, овочевих, технічних, бобових, цукрових буряків, а також для вирощування плодових дерев, кущів і винограду на всіх типах грунтів.

Застосування добрив «Гумохітон» сприяє підвищенню родючості ґрунту та збільшенню врожайності сільськогосподарських культур у відкритому та закритому ґрунтах. Рослини отримують повний комплекс макро та мікроелементів, приймають їх як природні елементи без витрат енергії на їх адаптацію.

Гумохітон

Продукція

Добрива «Гумохітон» ефективно знижують кислотність, дозволяють корисним мікроорганізмам та бактеріям відновитися у родючому шарі, рослини отримують збалансовані та легко засвоювані елементи.

«Гумохітон» розроблений з урахуванням вимог агрономів та садівників у простій формі для використання у всіх кліматичних зонах України та Грузії. Наші препарати дають рослинам дозований комплекс мікроелементів, які беруть участь у синтезі необхідних амінокислот та ферментів.

Використання лінії добрив «Гумохітон» дозволить знизити витрати на отримання кінцевого продукту, не знижуючи при цьому смакові якості та товарний вигляд, суттєво покращить екологічну складову сільськогосподарського виробництва, зменшить хімічне навантаження на посівних площах та відновить родючість земель.

«Гумохітон» розроблений в основних шести видах:

Лінія рідких концетрованих добрив «Гумохітон джерело», «Гумохітон Альфа», «Гумохітон Віта», «Гумохітон Мікс» призначені для розпилення по зеленому листу в баковій суміші з рН 6,5-7.

ТАБЛИЦЯ НОРМ РОЗВЕДЕННЯ І ВИТРАТИ БАКОВОЇ СУМІШІ

Найменування Норма розведення Витрати на 1га.
«Гумохітон Джерело» 1:300 200 л./тонну насіння
«Гумохітон Альфа» 1:600 200 л./га
«Гумохітон Мікс» 1:600 200 л./га
«Гумохітон Віта» 1:600 200 л./га
«Гумохітон Гран» 1,0 тонн/га

Норми витрати бакової суміші можуть відрізнятися від рекомендованих і залежать від виду техніки, що використовується, розмірів форсунок.

Кожна партія добрив «Гумохітон» виготовляється згідно з ТУ У 20.1-41741109-001:2017 та перевіряється у сучасній лабораторії інституту Біоорганічної хімії.

Упаковка добрив може бути від 1 до 10 л.

За бажанням можливе відвантаження 100-200 л. ємностями.

Ми допоможемо провести внесення наших добрив за допомогою авіації за найнижчими цінами.

Переваги наших добрив:

Будемо раді надати допомогу та провести консультації щодо наших добрив. Готові до співробітництва у розробці нових добрив.

Пропонуємо співпрацю у процесі реалізації на дилерських умовах та гнучкому ціноутворенні.

«Гумохітон Джерело»

Рідкий концентрований розчин темно-коричневого кольору призначений для передпосівної обробки зерна, насіння, коріння дерев, чагарників та виноградної лози. Є активатором посівного матеріалу, збільшує енергію проростання на 17-25%, забезпечує схожість зерна до 95-100%, знижує зараженість грибковими інфекціями. За висновками наукових фахівців ННЦ «Інституту землеробства» НАН технічна ефективність «Гумохітон джерело» проти грибкової інфекції становить від 68 до 100%.

«Гумохітон джерело» забезпечує швидкий стартовий розвиток насіннєвого матеріалу, запускає активний синтез і підвищує клітинну енергію у паростків.

До складу «Гумохітон джерело» входять основні макроелементи: азот, фосфор, калій та основні мікроелементи: магній, кальцій, залізо, цинк, мідь, сірка. «Гумохітон джерело» стимулює зростання кореневої системи при цьому суттєво збільшується кількість споживаних поживних речовин. Підвищує стійкість до посухи. Норма приготування бакової суміші – 1:300, витрати регулюються за видами насіння.

«Гумохітон Альфа»

Рідкий концентрований розчин темно-коричневого кольору, призначений для обробки по зеленому листку злакових, овочевих (крім картоплі), бобових, цукрових буряків, а також дерев, чагарників, виноградної лози перед цвітінням і після цвітіння. Позакореневі обробки «Гумохітон Альфа» забезпечують рослини збалансованими поживними речовинами, що призводить до гарантованих приростів врожаю.

«Гумохітон Альфа» є відмінним антистресовим препаратом та ефективно впливає на зняття кліматичних та пестицидних стресів.

Наявність у препараті нанокластерів призводить до прискореного проникнення гумінових та фульвокислот, ферментів та амінокислот через клітинні мембрани.

«Гумохітон Альфа» без обмежень поєднується з будь-якими іншими препаратами, не утворює при такому змішуванні солей та інших сполук, безпечний для людей, тварин, що запилюють комах.

Рекомендується не менше трьох обробок у період вегетації залежно від культури.

Рекомендовано приготування бакової суміші при співвідношенні 1л. : 600 літрів води з нормою витрати 200 л. на 1 га.

Діючої речовини 412 г/л – Аміно та Фульвокислоти

S - 1,498% Mn - 0,077% N - 3,05% K - 19,552%
Zn - 0,167% Cu - 0,115% P2O5 - 1,732% Fe - 2,289%

«Гумохітон Мікс»

Рідкий концентрований хелатний розчин світло-коричневого кольору, призначений для обробки по зеленому листку злакових, овочевих (крім картоплі), бобових, цукрових буряків, а також дерев, чагарників, виноградної лози перед цвітінням і після цвітіння. «Гумохітон Мікс» використовується у випадках , коли сільськогосподарським культурам не вистачає мікроелементів – бору, цинку, магнію, заліза, сірки, марганцю, кобальту і т.д. кореневу систему, а це дає швидку наповнюваність рослини необхідними мікроелементами без витрати енергії.

При заявленій нестачі будь-якого мікроелемента, можливо зробити «Гумохітон Мікс» + збільшений вміст такого мікроелемента за бажанням замовника.

Компанія випускає такі хелатні комплекси:

«Гумохітон Мікс» - не містить ЕДТА, а значить не токсичний для людини, для рослин та запилюючих рослини бджіл та комах.

«Гумохітон Віта»

Рідкий концентрований розчин темно-коричневого кольору, посилений розчинним хітозаном, призначений для обробки зеленим листом злакових, овочевих (крім картоплі), бобових, цукрових буряків, а також дерев, чагарників, виноградної лози перед цвітінням і після цвітіння. Присутність хітозану в добривах використовується як для обробки насіння, по зеленому листку, так і для коріння як біопестицид для боротьби з грибковими інфекціями у рослин і збільшення врожайності. Цей глюкозаміновий полімер здатний впливати на біохімію та молекулярну біологію рослинної клітини. Клітинними мішенями є плазматична мембрана та ядерний хроматин.

Наступні зміни відбуваються в клітинних мембранах, хроматині, ДНК, кальції, МAP-кіназі, окисному вибуху, активних формах кисню, генах калози, пов'язаних з патогенезом, та фітоалексинах.

Застосування хітозану в сільському господарстві України є досить новим напрямом, але в багатьох країнах, де на хімічний захист рослин накладено заборону, саме хітозан використовується як природний замінник у захисті рослин, який не порушує екологічне тло та захищає врожай від надлишкової синтетичної хімії.

«Гумохитон Гран»

Гранульований субстрат для збільшення гумінових, фульвокислот, макро- та мікроелементів у поєднанні з вологоутримуючим та розкислювальним ефектом, що у свою чергу дає можливість наситити ґрунт необхідним запасом енергії та підвищити вміст корисних мікроорганізмів.

Використання: призначений для розсипання в осінньо-зимовий або ранньо-весняний період при підготовці ґрунту перед оранкою, норма розсипки 100г на 1м3;

«Гумохітон Основа»

Сухий субстрат призначений для виробництва добрива холодною екстракцією на території замовника за розробленою нами технологією.

Файли для завантаження

  1. Cертифікат якості